• Temperatura 17oC
  • Ciśnienie 996.3 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Wydarzenia

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

W sali konferencyjnej ratusza odbyło się szkolenie "Administrator Bezpieczeństwa Informacji - Ochrona danych osobowych" zorganizowane przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Burmistrz Miasta Żary wraz z Fundacją Przedsiębiorczości ze Szczecina.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

8Galeria zdjęć: Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Przerwa w dostawie ciepła w Żarach

Informacje o żarskim powietrzu

Jeżeli macie Państwo pytania proszę dzwonić do Wydziału Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska tel. 68 4708369, 68 4708291.

Informacja

Urząd Stanu Cywilnego w Żarach uprzejmie informuje, że w dniu 2 maja 2017r. Urząd będzie przyjmował interesantów tylko w sprawach dotyczących rejestracji aktów zgonu. Wszystkie inne sprawy będą realizowane od dnia 4 maja br.

Informacje o żarskim powietrzu

Jeżeli macie Państwo pytania proszę dzwonić do Wydziału Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska tel. 68 4708369, 68 4708291.

Załączniki

IX Akcja Motokrew pod Honorowym Patronatem Danuty Madej Burmistrz Miasta Żary

Bitwa o Łużyce

Posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Zgodnie z planem pracy na rok bieżący w dniu 11 kwietnia odbyło się posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Głównym tematem spotkania była analiza zagrożenia wystąpieniem ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w powiecie żarskim oraz przekazanie informacji o ustawowych zadaniach w zakresie zwalczania choroby. Wykład poprowadzili przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Żarach - lekarze weterynarii Anna Bożek oraz Kazimierz Piestrzyński.

Umowa na budowę parkingów turystycznych podpisana

Danuta Madej Burmistrz miasta Żary podpisała umowę z firmą ARMAN Roboty Ziemne s.c. z Żar na realizację zadania "Budowa parkingów turystycznych przy trasach wjazdowych do miasta Żary - w podziale na pięć części". Wartość zamówienia około 300 tysięcy złotych.
Zadanie to jest realizowane w ramach projektu turystycznego „Zachowanie i promowanie walorów geologicznych Łuku Mużakowa i moreny polodowcowej Zielonego Lasu oraz zaktywizowanie współpracy miast Żary i Weißwasser” i jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020. Kwota którą miasto zdobyło na ten projekt to 1,5 miliona złotych.
 

Życzenia

1 ... 4 5 6 7 8 ... 17

Narzędzia i usługi